Lajme Shqip Monday, 14 November 2011 12:10

Itali – Këto kanë qenë ditë rrëfimi për show-girl-in zviceriane Michelle Hunziker.

Për mikrofonin e radios italiane “Radio 2” ajo ka dhënë një apel të vërtetë për ish burrin e saj.

Ajo ka rrëfyer se dëshiron ta kalojë mbrëmjen e Krishtlindjeve me ish burrin e saj.

“Duhet të jemi vërtetë të fortë dhe të mendojmë gjithnjë për të mirën dhe dëshirat e fëmijëve tanë. Aurora dëshiron të kalojë një festë Krishtlindjesh me të gjithë familjen time,” ka thënë ajo.

Aurora është fryt i martesës së saj me Erosin.

Nga ai nuk është dhënë ende asnjë përgjigje në publik.

Dihet që Eros këtë vit gjeti dashurinë e tij të re Marica Pellegrinelli dhe u bë baba për herë të dytë me një vogëlushe prej saj. (LajmeShqip.com)