Lajme Shqip Thursday, 11 August 2011 11:54

Meshkujt gay kanë votuar yllin e Liverpoolit Steven Gerrard si lojtarin më seksi të Premier Ligës.

Sipas votimeve mbas tij renditeshin: i dyti Fernando Torres, i treti Frank Lampard dhe i katërti Cesc Fabregas.

Manchester United u votua si ekipi më simpatik, pavarësisht se sulmuesi i tyre  Wayne Rooney u votua si më i shëmtuari nga flokët.

Në këtë votim të realizuar në gaydar.co.uk kanë marrë pjesë më shumë se 4.200 homoseksualë. (LajmeShqip.com)