Lajme Shqip Wednesday, 03 August 2011 19:21

Sigurisht qё nuk janё aspak çifti mё i bukur, por teksa i sheh tё ledhatohen duken tё kёndshёm.

Pavarёsisht syrit tonё, e famshmja Heidi Klum ёshtё e martuar prej 7 vitesh me Seal dhe duket e lumtur. Nё pushime sёbashku me tre fёmijёt e tyre, Henry, Johan dhe Lou, teksa fotografoheshin nga paparacёt dukeshin shumё tё lumtur.

Thonё se viti i tetё i njё martese ёshtё mё i vёshtiri, ai qё tё jep provёn mё sё miri, nёse tё vazhdosh pёrpara apo jo. Deri tani ky çift duket pёr mrekulli. Tё shohim se ç’do tё na sjellё mё vonё viti i tetё. (LajmeShqip.com)