Lajme Shqip Wednesday, 28 October 2015 11:42

Me gjithë krizën politike në vend dhe përkundër gurëve, gazit lotsjellës e gjuajtjes me shishe, Ramushi kur kthehet në shtëpi i harron të gjitha.

Kështu shkruajnë mediet kosovare teksa publikojnë një foto të Haradinajt me bashkëshorten e tij.

Fotografia është postuar në Instagram nga bashkëshortja e tij, prezantuesja Anita Mucaj, e cila ka dashur të ndajë me fansat këtë puthje pasionante. Mos ndoshta po feston nënshkrimin e MSA-së?