Lajme Shqip Thursday, 10 September 2015 14:12

Para një muaji kishte zëra për një lidhje të mundshme të tij me këngëtaren Rihanna, pas ndarjes nga Nicole Scherzinger.

Por duket se Lewis Hamilton ka lëvizur drejt të ish-të dashurës së futbollistit të Milanit, Mario Balotelli, Fanny Neguesha, transmeton Telegrafi.

Dyshja u fotgorafuan duke hyrë në një festë në Londër.

Kampioni i Formula 1 ishte i veshur i gjithi me të zeza dhe kishte lyer flokët me ngjyrë të verdhë.

Veshje me të njëjtën ngjyrë kishte dhe Fanny.