Lajme Shqip Tuesday, 06 September 2011 15:33

Regjizori i famshëm anglez Guy Ritchie është bërë dje baba për herë të dytë nga partnerja e tij Jacqui Ainsley.

Megjithëse emri i djalit nuk bëhet i ditur, ai njofton se partneria e tij dhe djali i tij janë mirë me shëndet.

Guy, gjithashtu është babai i Rocco-s, djaloshit që ka një nënë super të famshme, Madonnën.

Guy dhe Madonna u divorcuan në vitin 2008. (LajmeShqip.com)