Lajme Shqip Tuesday, 29 October 2013 13:23

Ajo nuk është më vajza e vogël e serialeve për adoleshentë, por një këngëtare e rritur në karrierë dhe stil. Bëhet fjalë për bukuroshen Selena Gomez, e cila ditën e djeshme është relaksuar në në një pishinë në Florida. E veshur me një palë bikini bardh e zi ajo ka ekspozuar aksidentalisht tatuazhin e ri që ka bërë në të pasme.

Është tatuja e trëtë për këngëtaren ku siç shihet edhe në foto është një shkrim.

Më herët Selena u shfaq në plazh ku tregoi linjat seksi dhe tërhoqi të gjithë vëmendjen mbi vete. 20 vjeçarja është argëtuar në shoqërinë miqve të saj dhe është dukur tepër e relaksuar. /albeu/