Lajme Shqip Monday, 21 September 2015 11:12

Reperi Arian Agushi ka publikuar projektin e tij më të ri .

“Shqiptar Stambolli” titullohet kënga më e re e reperit, të cilën e solli në bashkëpunim me këngëtarin e muzikës popullore, Shaqir Cërvadiku, transmeton Telegrafi.

Kënga erdhi e ralizuar me videoklip nga produksioni “M Production” dhe xhirimet janë bërë në Stamboll.

Pas këtij projekti, reperi ka paralajmëruar edhe nëntë këngë të reja, për të cilat është duke punuar dhe do të publikohen së shpejti.