Lajme Shqip Thursday, 17 October 2013 15:54

Ka thënë se ka mbajtur dietë të rreptë për të humbur peshë pas lindjes së fëmijës së saj të parë dhe duket se Kim Kardashian ka thënë të vërtetën. 

Të mërkurën, 32-vjeçarja postoi në Instagram (pas një mungese të gjatë) një foto me bikini që tregonte fare qartë format e saj, njësoj si para shtatzanisë. 
Një ekspert dietash ka thënë për ‘E!’ se Kimi ka humbur rreth 11 kilogramë falë dietës./top channel/