Lajme Shqip Saturday, 28 September 2013 14:10

Një incident në punë i ka ndodhur ditën e enjte moderatorit të “E diela shqiptare” në Tv Klan ArditGjebrea. Kantautori i famshëm është rrëzuar gjatë provave të “Quiz”-it duke lënduar dy brinjë dhe duke marrë gërvishtje të tjera në trup, raporton albeu.

Por lajmi i mirë është seGjebrea është në gjëndje të mirë shëndetësore dhe do të jetë sërish në drejtimin e emisionit shumë të ndjekur edhe këtë fundjavë.