Lajme Shqip Friday, 14 August 2015 13:15

Ghetto Geasy dhe Majk kanë lansuar këngën e re të quajtur “Sjena mo”.

Ghetto Geasy kësaj radhe ka bashkëpunuar me këngëtarin e labelit të tij “Baba Stars”, Majk, i cili është bërë i famshëm me grupin “TDS”, transmeton koha.net.

Videoklipin e kësaj muzike e ka bërë entermedia.