Lajme Shqip Monday, 17 August 2015 08:22

Luana Vjollca dhe Getoar Selimi sonte janë në Sarandë në kuadër të Summer Fest në Top channel.  

Para pak çastesh Luana ka publikuar një foto në instagram nga Saranda se bashku me Geti, transmeton ORAinfo. 

Por në foto nuk shihet edhe Marina, e cila gjatë ditës ka publikuar një foto me Getin duke zyrtarizuar lidhjen e tyre.