Lajme Shqip Sunday, 11 September 2011 12:57

Stacy Keibler, dashuria e re që prej një muaji, ka udhëtuar deri në Kanada për t’i bërë shoqëri George-it. Të enjten në mbrëmje ata janë parë bashkë tek Ritz-Carlton.

Sipas një gazetari të US Weekly, Keibler 31 dhe Clooney 50 mbërritën bashkë pak para mesnate në një takim me biznesmen në barin e Ritz-Carlton. Clooney i veshur në kostum të zi, me butona të bardha, është paraqitur vetëm me Stacey-n e cila dukej mjaft e rafinuar me flokët e saja të mledhura lart. Dhe përpara se të uleshin ai ja prezantoi bjondinën simpatike të gjithë pjesëtarëve të grupit prezent. Pasi takimi ka përfunduar mbas gjysëm ore, ata janë larguar bashkë të kapur për krahu.

George Clooney duket një aventurierë i vërtetë dhe siç duket epiteti ‘beqari i përjetshëm’ nuk i është vënë kot! (LajmeShqip.com)