Lajme Shqip Wednesday, 03 July 2013 18:26

Genta Ismajli u kishte premtuar fansave të saj se do të sjell remiksin e këngës “Hajde çka po pret”, dhe mbajti fjalën.

Këngëtarja e njohur dhe e preferuara e publikut Genta Ismajli ka lansuar në youtube remiksin e këngës ”Hajde çka po pret”, duke mbajtur premtimin që u kishte dhënë fansave një vit më parë.
Ky verzion u pëlqye nga adhuruesit, ku Genta mori edhe disa propozime nga ta, që të këndojë edhe këngë reggea.

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zlmKZcqy0Mo