Lajme Shqip Sunday, 22 June 2014 14:30

Genta Ismajli ka postuar një foto të veçantë në llogarinë e saj në Instagram ku është kthyer mbrapsht për të treguar fleksibilitetin e trupit të saj. Këngëtarja është kapur për një tub në trotuarin e një ure dhe duke qeshur ka dhënë për fansat e saj një foto të bukur.

Fotoja është e kthyer mbrapsht për të dhënë idenë e kokës lart, por që në të vërtetë Genta është pozicionuar me kokë poshtë.