Lajme Shqip Monday, 12 September 2011 08:44

Kush tha që Fugees i kishte ardhur fundi?!

Përpara disa ditësh ata janë bashkuar në skenën e festivalit të hip-hopit dhe kanë kënduar këngët e tyre “Ready or not” dhe “Killing me Softly”.

Shpresojmë që të jetë nisma e një ribashkimi. (LajmeShqip.com)