Lajme Shqip Monday, 07 September 2015 09:12

Çifti më i përfolur i momentit në showbiz janë Blero dhe Afrona. Çdo lëvizje në jetën e tyre bën lajm në shtypin rozë.

Publiku është shumë kurioz të dijë se çfarë ndodhë me jetën e tyre sentimenatel.

Së fundmi pati zëra se lidhja e tyre po pëson krizë dhe se mardhëniet mes tyre janë ftohur.

Por menjëherë ka reaguar Afrona përmes fotove në Instagram se ata janë shumë mirë dhe po shijojnë në maksimum dashurinë e tyre.

Në disa intervista ku dyshja ishte musafire, deklaruar publikisht se ndjeheshin të dashuruar se se lidhja e tyre është serioze.