Lajme Shqip Saturday, 12 September 2015 09:24

Kush do ta mendonte se vajza, e cila shihet në këto foto, do bëhet kjo që është tash, e që mjafton t’i përmendet vetëm emri dhe të dihet për kë bëhet fjalë.

Është kjo Bleona Qerreti, e cila nga fillimi i karrierës ka ditur të bëhet lajm për hapësirat e faqeve rozë.

Kësaj radhe janë zbuluar disa foto, për të parë fansat e saj se si dukej Bleona e vogël, në krah të prindërve dhe të vëllait.