Lajme Shqip Tuesday, 15 September 2015 09:44

Njëri ndër këngëtarët dhe ndër fytyrat më të kërkuara të skenës shqiptare, Flori Mumajesi së fundmi ka lëshuar një postim interesant në llogarinë e tij në Instagram.

Pas një lajmi të publikuar lidhur me lidhjen e re të këngëtares Rihana me reperin Travi Scoot, duket se Flori e ka zili Travisin.

Ai ka bërë një mbishkrim me një hashtag “Rihana gocë për shtëpi” ndërsa ka shkruar që: “Po kjo me ke takohet lidhet?

leku ke leku shko hahahah

mos ke ndonje rruge kendej moj vajze???????? se ku i dihet