Lajme Shqip Friday, 18 September 2015 09:17

Këngëtarja Fjolla Morina edhe pse ka një muaj që ka lindur ka ruajtur format trupore, ndërkaq sonte ajo nuk ka hezituar për ta treguar gjoksin e saj

Fjolla Morina është kthyer në Kosovë.

Ajo nuk ka hezituar që të tregojë gjoksin e saj dhe këtë e ka bërë gjatë spektaklit Zhurma Shoë që sonte po mbahet në Gjilan.

Në një fustan të kuq, Fjolla është dukur porsi Kim Kardashian shqiptare.

Ajo në këtë mbrëmje u shoqërua nga menaxhmenti i saj Jetmir Agaj dhe Miri.

Se sa seksi është dukur ajo dhe si e ka ekspozuar gjoksin shikojeni në fotot në vazhdim.