Lajme Shqip Monday, 08 October 2012 15:13

Filadelfia – Dy nuse panë t’i shkatërrohej dita më e bukur e jetës së tyre kur të ftuarit e dasmës së tyre nisën një sherr masiv në hollin e një hoteli në Filadelfia të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Xhaxhai 57-vjeçar i njërës prej nuseve vdiq nga një infarkt jashtë hotelit Sheraton Mission Hill.

Ngjarja është regjistruar në video nga një person që po flinte në hotel dhe u zgjua nga zhurma e tmerrshme në orën 2 të mëngjesit të së dielës. Tre persona u arrestuan nga agjentët e policisë. Nuk dihet ende se çfarë e shkaktoi sherrin e dhunshëm në barin e hotelit ku po organizoheshin dy dasma në të njëjtën kohë.(LajmeShqip.com)