Lajme Shqip Thursday, 14 July 2011 12:33

Mund tё themi se, pavarёsisht buzёqeshjes qё e shoqёron Parisin, kjo ‘betejё’ ka pёrfunduar 1 me 0 pёr Oqeanin.

Trashёgimtarja mё e pёrndjekur nё botё nga paparacёt, ёshtё zgjuar nga njё surprizё e hidhur.

Pas njё mbrёmjeje festive me miqtё e saj nё plazhin e Malibusё, Paris ka harruar tё ‘pastrojё’ bregun!

Divane, dyshekё dhe jastёkё me ngjyrё tё bardhё, i ka harruar nё plazh, tё cilat gjatё natёs kanё lundruar mirё e mirё nё ujё. Është mëse e kuptueshme se gjatё mbrёmjes, dallgёt kanё shkatёrruar gjithçka. (LajmeShqip.com)