Lajme Shqip Tuesday, 14 August 2012 09:05

Aktorja e famshme e serialit “Friends” dhe një ndër aktoret më të mira komike të Hollivudit, Jennifer Aniston, pas një raporti më shumë se një vjeçar me të dashurin e saj, aktorin dhe skenaristin Justin Theroux, tashmë është fejuar zyrtarisht. Kështu raporton revista ‘People’, sipas së cilës thuhet se ceremonia e vogël e fejesës është mbajtur gjatë kësaj fundjave.

Thuhet se ditën e premte që Justin ka pasur edhe ditëlindjen e tij, i ka propozuar Anistonit e cila e ka pranuar me shumë entuziazëm.

Aniston 43 vjeçe dhe Theroux 41 vjeç janë takuar mëse 1 vit më parë dhe u shfaqën së bashku në komedinë “Wanderlust” në nisje të muajit shkurt. Kjo do të jetë martesa e dytë për aktoren Aniston, mbas një martese të dështuar me aktorin e famshëm Brad Pitt në vitin 2005. (LajmeShqip.com)