Lajme Shqip Saturday, 20 July 2013 14:23

Ish burri i Kim Kardashian, nga martesa që zgjati 72 ditë me yllin televiziv, ka mësuar diqka – të bësh video seksi bëhesh i famshëm.

Basketbollisti i Boston Celtics, ka bashkuar forcat me të dashurën e tij, Myla Sinanaj, që të realizojnë një video seksi dhe jo vetëm.

Kompania pornografike Vivid, është përkujdesur që gjithqka të duket shumë professional dhe natyrshëm.

“Nuk është ndonjë video që është vjedhur nga telefoni apo laptopi, është një video profesionale, që shumë shpejtë do ta shohin të gjithë” ka pohuar modelja Myla Sinanaj, për blogerin e njohur Perez Hilton.