Lajme Shqip Wednesday, 15 June 2011 11:53

Kёngёtarja dhe stilistja Victoria Beckham i ka kёrkuar aktores, Eva Longoria, qё tё bёhet kumbara e vajzёs sё saj.

Victoria, e cila tashmё i ka tre fёmijё, tё tre djem, ёshtё nё pritje tё fёmijёs sё katёrt me bashkёshortin David Beckham dhe kёsaj here pёr ta do tё jetё njё vajzё. Çifti ka shpenzuar kohё nё kёrkim tё personit tё duhur si kumbar pёr vajzёn e tyre. Pasi kanё studiuar Evёn dhe tё kaluarёn e saj, tё dy arritёn nё pёrfundimin se ajo ishte personi i duhur dhe zgjedhja perfekte.

Sipas gazetёs angleze “The Sun” Eva Longoria ёshtё shprehur se ndjehet shumё e nderuar pёr pёrzgjedhjen nё kёtё detyrё.

Victoria dhe Longoria u bёnё shoqe tё ngushta pasi ish vajza e Spicw Girls u shpёrngul nё Los Angeles, nё vitin 2007.