Lajme Shqip Monday, 11 July 2011 11:32

Vazhdojnё pushimet e çmёndura tё Evёs me tё dashurin e saj Edoardo Cruz.

Ata duken tё lidhur si asnjёherё mё parё, tё çmendur dhe tё shfrenuar, aq sa tё shkojnё pёr tё kapur trenin nё 30 sekondat e fundit (kёshtu ka ndodhur dje nё Malaga).

Por mё tё çmёndur ato janё parё gjatё netёve londineze, nёpёr klube pёrnatё, tё qeshur dhe paksa tё pirё. Madje Longoria ka bёrё poza edhe nёpёr taksitё e Londrёs, tё cilat nuk ka nguruar t’i postojё vetё nё Twitter.

Nё fotografi shfaqen ‘zogjtё’ duke dalё nga klubi, tё cilёt kanё 10 vjet diferencё me njёri-tjetrin. Dhe duke i gjykuar nga buzёqeshja… vetёm shtёpiake e dёshpёruar qё nuk duket Longoria! (LajmeShqip.com)