Lajme Shqip Sunday, 16 August 2015 20:19

Motra e Nora Istrefi, Era, ka postuar një foto në llogarinë e saj në facebook së bashku me mbesën. Era gjatë gjithë kohës ka treguar për dashurinë e madhe që ka ndaj vajzës dhe se është ndjenjë e veçantë të jesh teze

Në përshkrim të fotos ajo ka shkruar Reneé bukul kukul. Pa dyshim të dyja duken shumë bukur.