Lajme Shqip Friday, 11 September 2015 11:44

Tri motrat Istrefi – Nora, Nita dhe Era e kanë një vëlla.

Kësaj radhe , Era ka postuar një foto bashkë me të.

Dihet se Nora ka motivuar dhe ka qenë ajo , e cila e ka angazhuar Erën në muzikë dhe të bëhet kjo që është këngëtare e njohur, shkruan Kosovarja

Mos edhe Era po don ta angazhojë vëllaun dhe ka planifikuar me të ndonjë projekt të përbashkët muzikorë

Pse edhe jo?

Presim, e shohim./ Kosovarja/