Lajme Shqip Tuesday, 27 October 2015 18:49

Era istrefi po përgatit projektin e saj më të ri, i cili do të realizohet së shpejti.

Era Istrefi po përgatit hitin e radhës.

Lajmi.net mëson se Era do të realizojë së shpejti një këngë të re me videoklip, në të cilin do të marrë pjesë edhe një artist i ri.

Gjithashtu mësohet se këngëtarja në klip do të shfaqet me flokë shumë të shkurtër, të cilët i ka prerë enkas për këtë projekt, transmeton lajmi.net.

Para pak ditësh është zbuluar se Era tashmë veç i ka prerë flokët dhe po shfaqet me paruke të ndryshme.