Lajme Shqip Wednesday, 02 September 2015 14:40

Këngëtarja Era Istrefi pas verës së ngjeshur me koncerte dhe mbrëmje të shumta muzikore ka vendosur të pushojë.

Ajo ka zgjedhur Amsterdamin për të kaluar disa ditë pushimi pas parave të majme që ka fituar gjatë sezonit, transmeton Telegrafi.

Sipas disa fotografive të publikuara, ku këngëtarja duket se po kalon momente të këndshme, shihet duke konsumuar hashash dhe ndihet shumë mirë për këtë fakt, duke i ndarë me të gjithë këto pamje.

Në këtë udhëtim artistja e re po shoqërohet nga Astrit Ismajli, emri i të cilit kohë më parë u lakua si i dashuri i saj.