Lajme Shqip Saturday, 07 May 2011 06:50

Ajo ishte vogёlushja, sheqerka e grupit Spice Girls, i cili tashmё ёshtё shpёrbёrё dhe secila nga vajzat po vazhdon jetёn e saj.

Sot  Emma ёshtё partnere (nuk mund tё thuash ‘bashkёshorte’ pasi nuk janё martuar) dhe nёnё pёr herё tё dytё. Pikёrisht dje erdhi nё jetё djali i saj i dytё, tё cilin e ka quajtur Tate.

Bunton dhe i fejuari i saj, kёngёtari anglez Jade Jones, kanё edhe njё djalё tjetёr Beau, 3 vjeç.