Lajme Shqip Wednesday, 08 August 2012 11:45

Të gjithë e mbajnë mend daljen e saj të parë publike. Në spektaklin e talenteve të reja, bukuroshja e skenës shqiptare, Elvana Gjata do të shfaqej me gërsheta dhe do të binte jo vetëm në sy të jurisë por dhe të publikut.

Sot pas shumë vitesh, kur ajo është një nga këngëtarët më në zë të skenës shqiptare, rikthehet përsëri me të njëjtin luk. Elvana është fotografuar në një nga koncertet e saj, ku shfaqet me gërsheta dhe duket shumë trendy.

Modeli i saj i flokëve i qethur tullace nga një anë, e bëjnë të duket shumë mirë këngëtaren simpatike.

Përpos koncerteve ajo është duke punuar edhe për klipin e saj të ri, që do të shfaqet shumë shpejt në ekranet shqiptare.