Lajme Shqip Tuesday, 11 August 2015 08:28

Dy emra të njohur: Eliza Dushku dhe Teuta Krasniqi. Dy artiste të famshme në foto bashkë.

Dy artiste, me të cilat mburren shqiptarët për sukseset e tyre të mëdha. Eliza, tashmë aktore e njohur me famë botërore, por edhe Teuta shumë e suksesshme me rolet e deritashme, por edhe me rolin që ka luajtur sivjet në filmin italian, e që pritet të shfaqet sivjet, dëshmon se jo larg aktoren më të mirë të vendit tonë do e shohim në mesin e aktorëve holivudian,shkruan Kosovarja

Dy aktoret tona, veç buzëqeshjes e sharmit të veçantë e të ngjashëm që kanë, kanë edhe përkushtimin ndaj profesionit, kanë dashuri e synime të qarta për arritje edhe më të mëdha artistike në botën e filmit. / Kosovarja/