Lajme Shqip Thursday, 22 October 2015 16:16

Këngëtarja Rozana Radi njihet për natyrën ekspresive, përpos aktrimit që ajo përdor në performancat e saj edhe flokët luajn një rol të rëndësishmë.

Rozi ka eksperimentuar shumë në flokët e saj dhe klasfikohet tek artistet me më së shumti ndryshime.

Në ‘Jabadadu’ Rozi flokët i bëri në të kuqe e më pastaj u kthye në bjonde të cilat i mbajti më shumë se të gjitha të tjerat.

Por asaj i rrinë mirë edhe flokët e shkurtëra me ngjyrë të zezë e ndërsa tani është një brune shumë e dashur nga publiku.

Ku duket më mirë Rozi sipas jush?!/Prive.al/.