Lajme Shqip Thursday, 14 July 2011 13:08

Prishtinë – Edona Llalloshi, sot ka sjell në jetë fëmijën e saj të parë – një vajzë.

Këngëtarja kosovare dhe vajza e saj thuhet se janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Familjarët e Edonës kanë treguar se, për pagëzim të vajzës, ende nuk kanë vendosur, por se së shpejti do të bëhet publike edhe emri i vajzës.

Edona Llalloshi është e martuar me Gazmend Fejzullahun, një biznesmen nga Peja.