Lajme Shqip Wednesday, 04 May 2011 07:56

Reperi shqipëtar Noizy ka qënë gjithmonë i tillë, si vetë emri i tij ‘i zhurmshëm’.

Në intersista më të hershme ai ka pranuar që i ka debulesë femrat dhe se e ka të vështirë të mos përzihet me koleget e tij.

Bashkëpunëtorja e radhës ka qënë këngëtarja kosovare Genta Ismajli e cila mesa duket ka rënë në kthetrat e tij. Ka qënë vetë Noizy që ka konfirmuar se është duke përjetuar një lidhje dashurie me Gentën. Por nga Genta nuk ka patur asnjë reagim ndaj këtij lajmi.

A thua të jetë i vërtetë lajmi apo është një ‘zhurmë’ e radhës të cilën këngëtari po e përdor për t’i rritur publicitetin këngës së tyre “The King and Queen”?