Lajme Shqip Thursday, 29 August 2013 15:15

Afërdita Dreshaj është “solidarizuar” me Tunën. Ajo ka postuar një fotografi në rrjetin social Facebook ku shihet duke “prekur” zogun e saj.

Afërdita ka shkruar përbri fotos: “oops, nuk ka marrëveshje”.

Afërdita, këngëtare dhe modele së fundmi po shijon beqarinë e saj dhe ajo shihet se është mjaft e lumtur.