Lajme Shqip Wednesday, 12 August 2015 08:22

Edhe këngëtarja Adelina Tahiri, nuk e lë që ti ikë kjo verë. Ajo duket që është mjaftë në formë dhe po kalon pushime të këndshme.

Së paku kështu janë duke reflektuar fotot të cilat ka postuar ajo në rrjete sociale në të cilat është shfaqur vetëm në bikini dhe tejet tërheqëse.