Lajme Shqip Thursday, 10 September 2015 09:14

Ajo që po thuhet se është e dashura e Xherdan Shaqirit, Ilda Bejleri, është parë me dy meshkuj.

Në një postim në Instagram të bukuroshes, thjesht vërehet se ajo gjendet pranë dy meshkujve.

E ata s’janë të dashur të saj, por thjesht po qëndrojnë tepër afër saj.

Që të dy pjesë e Mad TV, televizion që po feston një përvjetor dhe që Ilda ka uruar në Facebook.