Lajme Shqip Monday, 26 October 2015 21:28

Futbollistët e famshëm përpos që dallohen për talentin e tyre me topin, ata kanë shije të mira edhe në jetën private.

Mbrojtësi holandez, Gregory Van der Wiel, duhet të jetë futbollisti më me fat në botë, pasi ka një femër super seksi.

Fjala është për modelen belge, Rose Bertram e cila po ‘çmend’ mediat evropiane, transmeton Telegrafi.

Bertram dallohet për format e saj seksi, ndërsa atë e bëjnë të veçantë edhe kaçurrelat e saj.

24-vjeçarja falë fotove të bukura dhe atraktive që poston në rrjetet sociale, ndiqet nga 317 mijë persona në ‘Instagram’, ndërsa në faqen e saj zyrtare në Facebook ka 61 mijë pëlqime.

Sipas mediave evropiane, belgia për nga bukuria dhe format e saj të trupit ia kalon edhe ish të dashurës së Cristiano Ronaldos, ruses Irina Shayk.