Lajme Shqip Friday, 02 December 2011 12:03

Ajo që sot paraqitet në tapetin e kuq me aq elegancë edhe sharm, përpara shumë vitesh argëtonte publikun me lëvizjet e saj ndjellëse mbi një tavolinë, e veshur vetëm me jelek dhe tanga.

Stacy Keibler sot është e dashura e aktorit George Clooney, që pavarësisht karakterit të tij aventurier, ai është treguar gjithnjë kavalier me femrat e tij.

I njohur gjithnjë për shije të hollë në zgjedhjen e femrave të tij, tashmë të gjithë mund ta kuptojnë përse Stacey ja ka marrë mëndjen Clooney-t. (LajmeShqip.com)