Lajme Shqip Sunday, 06 September 2015 21:02

Nëpër media ka qarkulluar lajmi për një lidhje të mundshme mes reperit Ledri Vula dhe modeles Dorina Gegiçi.

Pas mesazheve të cilat u publikuan nga mediat rozë të një bisede mes Ledrit dhe Dorinës, kjo e fundit nuk ka heshtur.

Modelja ka reaguar në llogarinë e saj në Instagram përmes një postimi ku thotë që: “ punë, punë ps pergenjeshtroj gjithe ato titujt ‘romantik’ sot ne gazeta.