Lajme Shqip Thursday, 03 October 2013 12:44

Këngëtarja Jessie J ka rrëfyer sesi në fëmijëri ka pasur probleme me zemrën dhe për këtë është dashur të pijë ilaçe të shumta. Aq shumë përdori sa në një moment lëkura e saj kishte marrë ngjyrë të gjelbër dhe se i ngjante shumë motrës së karakterit të animuar Shrek.

Dhe ajo nuk e kishte aspak të lehtë në shkollë, pasi të gjithë talleshin me të. Tashmë, Jessie e kujton me të qeshur atë kohë kur për të ishte vërtet e sikletshme. E normale, ska pse të merzitet se nuk ke cfarë ti shash tani artistes.