Lajme Shqip Thursday, 22 October 2015 15:45

Biondia seksi Kelly Rohrbach ia doli të fitojë zemrën e Leo Di Caprios, beqarit 40 vjeçar të Hollivudit.

Duke parë setin e saj të fundit, mund të themi se arma kryesore e Kelly-t me siguri ka qenë bukuria e saj.

Ajo ka dhuruar një set tepër joshës për revistën franceze Jalouse.

25 vjeçarja dukej sensacinale, teksa ekspozon format e saj seksi dhe bukurinë.

Këtë herë Leo është treguar vërtetë një ‘ujk’ i vërtetë.