Lajme Shqip Wednesday, 25 January 2012 15:24

Sipas burimeve të The Sun, ditën e hënë aktorja hollivudiane është shtruar në spital pas orës 10:45 të mbrëmjes për shkak të gjëndjes të dobësisë fizike.

Zëdhënësi i aktores ka deklaruar: “Për shkak të streseve të kaluara në jetën e saj kohëve të fundit, Demi e ka ndjerë të nevojshme të kërkonte ndihmën mjekësore për të kapërcyer vështirësitë dhe për të përmirësuar shëndetin e saj.”

Ylli hollivudian i filmit “The Ghost”, 49-vjeçarja u nda nga bashkëshorti i saj Ashton Kutcher në muajin nëntor dhe që prej asaj kohe është shfaqur në publik gjithnjë më e dobët.

Urojmë që Demi ta marrë veten sa më shpejt dhe t’i kthehet sërish karrierës së saj hollivudiane. (LajmeShqip.com)