Lajme Shqip Saturday, 05 November 2011 12:31

Aktorja hollivudiane shfaqet gjithnjë e më e dobët përpara fotografëve, të cilët e reflektojnë çdo detaj me imtësi.

Pozuar për kopertinën e revistës “Life & Style” Demi Moore ka shfaqur dukshëm pasojat e një martese turbulluese. Tashmë të gjithë e dinë se shkaktari i kësaj humbje peshe është stresi i shkaktuar nga pabesia e burrit të saj Ashton Kutcher.

Historia e tradhtisë së Ashtonit me biondinën 21 vjeçare Lara, ka përfunduar në kopertinat e të gjitha revistave. Buja e kësaj ngjarje e ka bërë Demin të ndihet e fyer dhe e braktisur. (LajmeShqip.com)