Lajme Shqip Thursday, 26 July 2012 19:20

Holivud – Demi Moore raportohet se është duke dalë me aktorin nga Zelanda e Re, Martin Henderson, i cili është 12 vjet më i ri.

Aktorja 49-vjeçare, e cila u nda nga burri i saj Ashton Kutcher vitin e kaluar, në mesin e spekulimeve se ai e kishte tradhtuar atë me disa femra, raportohet se ka zgjedhur sërish një djalosh më të ri, 37-vjeçarin Martin Henderson.

Çifti janë në një pushim romantik në Connecticut dhe dëshmitarët të cilët e kanë parë çiftin duke dalë në drekë thonë se ata “flirtonin” me njëri-tjetrin.

“Ajo ishte aty dhe kënga ‘Colbie Caillat’ u lëshua, ajo filloi të këndojë krahas dhe të vallëzojë në një mënyrë lozonjare, flirtuese”.

“Pas drekës, të dy dolën në shoping së bashku, pastaj u kthyen në shtëpinë ku qëndronin për pushime. Ata ishin shumë komfort me njëri-tjetrin”, ka thënë burimi për revistën Life&Style. (LajmeShqip.com)