Lajme Shqip Tuesday, 18 August 2015 11:12

Zajmina Vasjari ka lansuar me videoklip bashkëpunimin me Elgit Dodën.

Kënga ‘Blackout’ bën bashkë këngëtarët nga Shqipëria, Zajmina Vasjarin dhe Elgit Dodën.

Videoklipi i realizuar nga Max Production sjell Zanfinën në top formë dhe shumë tërheqëse ashtu si edhe është pritur, transmeton Lajmi.net.

Kjo është kënga e oarë nga Zajmina për këtë sezonë ndërsa Elgiti vjen pas këngës solo ‘Dikush të do’.