Lajme Shqip Sunday, 31 July 2011 06:59

Ylli i futbollit, Beckham ka bёrё njё deklaratё qё i ka habitur tё gjithё. Akoma pa u bёrё një muajshe vajza e tij e vogёl Harper, ai ёshtё shprehur:

“Gjithmonё kemi thёnё se donim njё familje tё madhe dhe pesa ka qёnё gjithmonё numri qё kemi menduar. Nёse do tё jemi sёrish me fat, ne shpresojmё tё kemi edhe njё tjetёr.”

Njё deklaratё e çuditshme, e thёnё kaq papritmas. E thjeshtё pёr t’u thёnё, por tё shohim se Victoria çfarё mendimi ka pёr kёtё. (LajmeShqip.com)