Lajme Shqip Monday, 19 August 2013 14:26

Dafina Zeqiri ka bërë një tjetër set fotografish vetëm se kësaj radhe me një super Lamborgjini.

Fotografitë janë bërë në oborrin e “tri shtëpive të mëdha” në lagjen Sofali të Gërmisë, shkruan Zëri.

Ajo duket më seksi se kurrë në brendësi të Lamborgjinit e veshur me një fustan të zi dhe një palë syze të zeza.